Региональная сеть Сайт УОСиТ Wiki Виртуальный музей

 

Путчинский
ясли-сад — начальная школа

222742, Минская область, Дзержинский район, аг.Путчино, ул.Молодёжная, д.25 

Директор Мацкевич Зоя Викторовна 

Тел. 80171634117   

Главный адрес электронной почты! ;)
Cодержание
Внешние ссылки
Cайт Президента Республики Беларусь
Министерство образования
УО Миноблисполкома
ГИАЦ МО РБ
Комитет по образованю МИНГОРИСПОЛКОМА
Официальный сайт Дзержинского райисполкома
АДУКАЦЫЙНЫ ПАРТАЛ
Официальный сайт Тихвинского городского поселения
Официальный сайт Тихвинского района
Детский правовой сайт
Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь
Дзержинская районная библиотека
Школа. Расписание

 


 Расписаннне чвэрцяў 2019/2020 навучальнага года

Чвэрць

Пачатак

 

Kанец

1-я

2 верасня 2019 г.

31 кастрычніка 2019 г.

2-я

11 лістапада 2019 г.

24 снежня 2019 г.

3-я

13 студзеня 2020 г.

28 сакавіка 2020 г.

4-я

6 красавіка 2020 г.

30 мая 2020 г.

 

Расклад канікул 2019/2020 навучальнага года

  • осенние – 9 дней, с 1 ноября 2019 года по 9 ноября 2019 года;
  • зимние – 17 дней, с 26 декабря 2019 года по 11 января 2020 года;
  • весенние – 6 дней, с 30 марта 2020 года по 4 апреля 2020 года;
  • летние – 93 дня, с 31 мая 2020 года по 31 августа 2020 года,

 

Для навучэнцаў I – II класаў (ІІІ класаў – для навучэнцаў с АПФР с пяцігадовым тэрмінам навучання на I ступені агульнай сярэдняй адукацыі) у ІІІ чвэрці праводзяцца дадатковыя зімовыя канікулы з 17 лютага 2020 г. по 23 лютага 2020 г. працягласцю 7 дзен.

                               

 

  

Расклад заняткаў на I паўгоддзе

на 2019/2020 навучальны год

Клас

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

1

чалавек і свет

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

музыка

матэматыка

матэматыка

матэматыка

матэматыка                              

руская мова

выяўленч.мастацтва

беларуская мова

беларуская мова

беларуская мова

гадзіна здароўя і спорту

фізічн.культура і зд.

працоўнае навучанне

фізічн.культура і зд.

выяўленч.мастацтва

 

2

беларуская мова

музыка

руская мова

чалавек і свет

матэматыка

фізічн.культура і зд.

руская мова

матэматыка

беларуская мова

руская мова

матэматыка

матэматыка

фізічн.культура і зд.

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

асновы бяспекі жыццядзейнасці

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

працоўнае  навучанне

гадзіна здароўя і спорту

 

 

 

 

 

 

3

англійская мова

руская літаратура (літаратурнае чытанне)          

музыка

матэматыка 

матэматыка

матэматыка

матэматыка

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

англійская мова 

выяўленч.мастацтва

руская мова

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

руская мова 

руская мова

фізічн.культура і зд.

працоўнае  навучанне

фізічн.культура і зд.

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

гадзіна здароўя і спорту

беларуская мова

чалавек і свет

беларуская мова

асновы бяспекі жаццядзейнасці

 

4

музыка

матэматыка

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

чалавек і свет

англійская мова

англійская мова

руская мова

англійская мова

руская  мова

матэматыка

матэматыка

фізічн.культура і зд.

матэматыка

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

беларуская мова

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

руская мова

фізічн.культура і зд.

гадзіна здароўя і спорту

выяўленч.мастацтва

 

асновы бяспекі жыццядзейнасці

працоўнае  навучанне

 

 

 

Факультатыўныя заняткі на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Клас

Расклад званкоў

ПАНЯДЗЕЛАК

АЎТОРАК

СЕРАДА

ЧАЦВЕР

ПЯТНІЦА

1

8.00-8.35

 

 

 

11.55 – 12.30

 

 

 

12.55 - 13.30

 

 

 

 

 

 

 

 

Азбука Берагошы

 

 

 

 

 

 

Матэматычная вясёлка 

 

 

 

Фітадызайн

 

 

Мая Айчына

 

 

3

 

8.00-8.45

 

 

 

 

Асновы тэатральнай дзейнасці

 

    4

8.00-8.45 

 

 

 

 

Па прыступках здаровага харчавання / Язык родной, дружи со мной

 

    

 

Графік працы аб’яднанняў па інтарэсах

на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

п/п

Назва аб’яднанняў па інтарэсах

Дзень нядзелі

Час правядзення

Кіраўнік

  1.  

“Чароўная скарбонка”

(на бясплатнай аснове)

аўторак

15.15-17.15

кабінет 1 класа

Даніловіч Тамара Вікенцьеўна

  1.  

“Робататэхніка

(на бясплатнай аснове)

серада

15.15-17.15

кабінет 3 класа

 

Лукашэвіч

Юлія Анатольеўна

  1.  

“Юны робататэхнік”

(на бясплатнай аснове)

 

чацвер

 

15.15-17.00

кабінет 3 класа

 

 

Лукашэвіч

Юлія Анатольеўна

4.

“Масцярок”

(на бясплатнай аснове)

 

панядзелак

 

15.15 - 17.15

 

 

Свірыдчук Анатоль Аляксандравіч

5.

“Шашкі, шахматы

(на бясплатнай аснове)

панядзелак

14.00-15.00

Свірыдчук Анатоль Аляксандравіч

 

 

 


Метки: Школа Расклад

 

/images/banners/hotlineROO.png

Кризисная
комната

Год малой родины
Наши новости

Шашачна - шахматны турнір

У суботу 30 лістапада 2019 года быў праведзены "Шахматна - шашачны" турнір. Дзеці з задавальненнем прынялі ўдзел ў ...


Запрашаем бацькоў

...


Запрашаем у суботу

...


Мая Радзіма - мая гордасць

У шосты школьны дзень 22 лістапада 2019 года быў праведзены адкрыты турнір інтэлектуальных гульняў " Мая Радзіма ...


Запрашаем у суботу

...


Кніга - наш сябар

"Кніга - наш сябар" пад такой тэматычнай назвай 16 лістапада прайшоў шосты школьны дзень у наша...


Запрашаем у суботу

У суботу, 16 лістапада 2019 года, запрашаем дзяцей разам з бацькамі прыняць удзел у гутарцы ля кніжнай выставы "Бібліятэ...


9 лістапада 2019 года у школе прайшоў Дзень здароўя “Станьце, дзеці, станьце ў круг…”. Былі праведзены разн...


Запрашаем у суботу

...


Чарговы дзень лагернай змены

6 лістапада у выхаванцаў нашага школьнага лагера быў вельмі насычаным. Яны наведалі раённы цэнтр бяспекі, дзе атрымалі новыя і...


: Погода :.
Яндекс.Погода

© 2002-2019 SCHOOLNET.BY

Всё нужное - просто, всё сложное - не нужно